Επιστημονική Επιτροπή

Συντονιστές Κριτών

  • Κολτσάκης Ευάγγελος (Γενικός Συντονιστής κρίσεων εργασιών)
  • Αμανατίδης Νικόλαος
  • Ανδρεάδου Χαρίκλεια
  • Γλέζου Κατερίνα
  • Ζέττα Βασιλική (Σύλια)
  • Καλλαρά Αθηνά
  • Παλάζη Χρυσάνθη
  • Παναγιωτοπούλου Παναγιώτα
  • Παρασκευάς Απόστολος
  • Σωτηρίου Σοφία
  • Τζελέπη Σοφία
  • Φακούδης Ευάγγελος
  • Φατσέα Αδαμαντία

Επιτροπή Κριτών

  1. Αγγελόπουλος Πέτρος, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  2. Αλεξίου Αναστάσιος, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  3. Αλισαβάκης Εμμανουήλ, Χημικός, Συντονιστής ΦΕ και Ερευνητικών Εργασιών
  4. Αλμπανάκη Ξανθή, Θεολόγος, MEd
  5. Αμανατίδης Νικόλαος, Δρ., Δάσκαλος, Ερευνητής, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  6. Αναργυρίδου Δέσποινα, Δρ., Πληροφορικός
  7. Ανδρεάδου Χαρίκλεια, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  8. Αντικουλάνη Κυριακή, Θεολόγος, Μετ. Θεατρική Αγωγή
  9. Αντωνίου Παναγιώτης, Αναπληρωτής Καθηγητής ΣΕΦΑΑ ΔΠΘ
  10. Αποστολίδης Γεώργιος, Φιλόλογος
  11. Αραμπατζής Γεώργιος, Πληροφορικός, MSc
  12. Αράπογλου Αριστείδης, Πληροφορικός, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ, MSc., MEd, Ερευνητής για θέματα Τ.Π.Ε στην εκπαίδευση
  13. Ασημακόπουλος Γεώργιος, Φιλόλογος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  14. Βαγγελάτος Αριστείδης, Ερευνητής, Δρ. Μηχ. Η/Υ και Πληροφορικής, ΙΤΥΕ
  15. Βέτσιος Ελευθέριος, Φιλόλογος, Δρ Νεότερης Ιστορίας, Μετ. τμήμ. Ιστορίας Αρχαιολογίας, Μετ. Ηγεσία και διοίκηση στην Εκπαίδευση, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  16. Βίντου Αουρέλα, Φιλόλογος, MEd Παιδαγωγική Ψυχολογία και Εκπαιδευτική Πράξη
  17. Βλάχος Ζώης, Μαθηματικός, Μετ. φοιτητής Τεχνολογίες Μάθησης και Επικοινωνίας
  18. Βουλγαρίδου Όλγα
  19. Γαβριηλίδου Μόνικα, Γαλλικής Γλώσσας, Υποψ. Διδάκτωρ, ΠΤΠΕ, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Σύμβουλος Θεμάτων Εκπαίδευσης και Επιμόρφωσης ΙΤΥΕ
  20. Γαλλής Κωνσταντίνος, Φιλόλογος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  21. Γερακίνη Αλεξάνδρα, Φιλόλογος, Μετ. φοιτ. ΑΠΘ Ευρωπαϊκή λογοτεχνία και πολιτισμός, Συνεργάτης του ΚΕΓ
  22. Γεωργαλής Ευάγγελος, Φυσικός PhD, MSc, MEd Μεταδιδακτορικός Ερευνητής στο ΑΠΘ
  23. Γεωργοβρεττάκου Σταματίνα, Καθηγήτρια ΠΕ01 & ΠΕ 02, ΜEd Παιδαγωγική ψυχολογία και εκπαιδευτική πράξη
  24. Γεωργούδας Ιωακείμ, Πληροφορικός, Δρ. Μηχανικός, ΜSc in Microwaves & Optoelectronics, University College London (UCL)
  25. Γιαννικόπουλος Ιωάννης, Δάσκαλος, Μετ. «Φύλο και νέα εκπαιδευτικά και εργασιακά περιβάλλοντα στην Κοινωνία της Πληροφορίας»
  26. Γκινούδη Αθηνά, Φυσικός, PhD, Mετ. στη Συνεχιζόμενη και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση
  27. Γλέζου Κατερίνα, Πληροφορικός – Φυσικός, PhD, MEd, MSc
  28. Γραμμένος Νικόλαος, Σύμβουλος Γ΄ Ι.Ε.Π., Υ.Π.Ε.Θ
  29. Γρόσδος Σταύρος, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  30. Γώτη Ευθυμία, Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής, Δρ., MEd, Μετ. Παιδαγωγική και Δημιουργική Μάθηση Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  31. Δαβλάντης Ιωάννης, Δάσκαλος, ΜΕd, MSc, Εκπαιδευτής Ενηλίκων, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  32. Δάλλας Μάρκος, Δάσκαλος, Μετ. Διδακτική και Μεθοδολογία Μαθηματικών
  33. Δαρόπουλος Απόστολος, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, PhD, στην Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης, MEd., «Σύγχρονα Περιβάλλοντα Μάθησης και Παραγωγή διδακτικού υλικού»
  34. Δελιόπουλος Γεώργιος, Δρ. Φιλόλογος
  35. Δογορίτη Ελευθερία, Επίκουρη Καθηγήτρια Γαλλικής Γλώσσας και ΤΠΕ Τ.Ε.Ι. Ηπείρου
  36. Δουτσίνης Κωνσταντίνος, Φυσικός – Ραδιοηλεκτρολόγος
  37. Δρίμτζιας Βασίλειος, Πληροφορικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  38. Επταμηνιτάκης Θεόδωρος, Σχολικός Σύμβουλος Φυσικών Επιστημών, Φυσικός. Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  39. Ζέττα Βασιλική (Σύλια), Φιλόλογος, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  40. Ζήκα Βάγια, Φιλόλογος, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  41. Ζήκος Νικόλαος, Δρ. Χημικός
  42. Θεοφανέλλης Τιμολέων, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής, Δρ Πληροφορικής, M.Sc., M.Ed.
  43. Ιορδανίδου Μάρθα, Φιλόλογος Ειδ. Αγωγής, Msc Σχολική Παιδαγωγική
  44. Ιωαννίδου Κυριακή, Διδακτικό προσωπικό Ε.Α.Π., Διδακτορικό και DEA στην Οικολογία
  45. Ιωάννου Στυλιανός, Δρ. Μαθηματικών και ΤΠΕ, Επίτιμος Πάρεδρος Π.Ι.
  46. Καλαφάτης Κωνσταντίνος, Φιλόλογος – Θεολόγος, Μετ. Θεωρία, Πράξη και Αξιοποίηση του Εκπαιδευτικού Έργου, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  47. Καλλαρά Αθηνά, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  48. Καλοβρέκτης Κωνσταντίνος, Μεταδιδακτορικός ερευνητής, PostDoc, PhD, MSc, M.A.Ed
  49. Κανύχης Παναγιώτης
  50. Καπανιάρης Αλέξανδρος, Πληροφορικός, Μετ. στις Γραφικές Τέχνες – Πολυμέσα, Μετ. Σύγχρονα Περιβάλλοντα Μάθησης και Παραγωγής Διδακτικού Υλικού, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  51. Καραβίδα Μαρία
  52. Καραγιάννη Χρυσούλα, Δασκάλα, Υποψ. Διδ. στο Π.Τ.Δ.Ε./Α.Π.Θ. κατεύθυνση Διδακτική των Φυσικών Επιστημών & ΤΠΕ, Μετ. Διδακτική των Θετικών Επιστημών και Νέων Τεχνολογιών
  53. Καραθανάση Ζαχαρένια, Νηπιαγωγός, ΕΑΕ, Msc στις Σπουδές Φύλου, Υποψ. Διδ. Παν/μίου Αιγαίου σε θέματα Φύλου & Σεξουαλικότητας
  54. Καράμπογας Παναγιώτης, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  55. Καρατράντου Ανθή, Πληροφορικός, Phd: Ιατρική Πληροφορική, MSc: Πληροφορική στην Εκπαίδευση
  56. Καρκαμάνης Γεώργιος, Πληροφορικός, Msc Θεωρητική Πληροφορική, Εργαστηριακός συνεργάτης ΑΤΕΙΘ
  57. Κασκαντάμη Μαρία, Φιλόλογος, Διδάκτωρ Παιδαγωγικής και ΤΠΕ, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ Επιπέδου
  58. Κασσωτάκη-Ψαρουδάκη Πόπη, Σχολικός Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής, Δρ. Ανάπτυξη της γλώσσας στην προσχολική εκπαίδευση, Μετ. Συνεχιζόμενη Εκπαίδευση, Εκπαιδεύτρια Ενηλίκων
  59. Κελεσίδης Ευάγγελος, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  60. Κερκινοπούλου Γιαννούλα, Σχολική Σύμβουλος Γερμανικής Γλώσσας
  61. Κλειδαρά Μαρία, Νηπιαγωγός, Μετ. Διοίκηση Εκπαιδευτικών Θεμάτων
  62. Κοκκαλίδης Σταύρος, Μαθηματικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  63. Κοκκίνου Ελένη, Δρ. Πληροφορικός – Φυσικός
  64. Κολεμένος Σωτήριος, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  65. Κολίτση Φιλοθέη, Φιλόλογος, Δρ Λογοτεχνίας, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  66. Κολλιόπουλος Δημήτρης, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  67. Κολτσάκης Ευάγγελος (Γενικός Συντονιστής κρίσεων εργασιών), Φυσικός, MSc, MEd, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  68. Κονδύλη Ευαγγελία, Αγγλικής Γλώσσας, MA in EDTECH and TESOL
  69. Κοντογιαννόπουλος Κωνσταντίνος, Μαθηματικός, Μετ. Διδακτική και Μεθοδολογία Μαθηματικών
  70. Κόραβος Φίλιππος, Φιλόλογος, Μετ. Ιστορίας
  71. Κοτρίδης Ανδρέας, Οικονομολόγος, Γεωπόνος, MSc, MEd
  72. Κουτσουράκη Στυλιανή, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  73. Κρητικός Γεώργιος, Δρ. Διδακτικής Φυσικών Επιστημών με χρήση ΤΠΕ
  74. Κτενιαδάκη Μαρία, Νηπιαγωγός, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  75. Κωστόπουλος Ανδρέας, Καθηγητής Εικαστικής Αγωγής, Συνεργάτης ΙΤΥΕ-«Διόφαντος», Συνεργάτης Ι.Ε.Π.
  76. Λαζαρίδου Μαρία, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  77. Λεοντίδης Ευθύμιος, Ερευνητής, Δρ. Πληροφορικής, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  78. Λεύκος Ιωάννης, Δάσκαλος – Φυσικός, PhD, MSc, Διδακτικής Φυσικών Επιστημών, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  79. Λυτζερίνου Ευαγγελία, Φιλόλογος, Μετ. φοιτ. Επιστήμες της Αγωγής
  80. Μακρής Γεώργιος, Μαθηματικός, MEd, MSc, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  81. Μαλάμος Θωμάς, Δάσκαλος
  82. Μανώλη Βάια, Δασκάλα, Υπ. Διδάκτωρ ΕΚΠΑ-ΤΕΑΠΗ
  83. Μανουσαρίδης Ζαχαρίας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής, Δρ Πληροφορικής, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  84. Μαργαρού Ελένη, Φιλόλογος, Δρ. Βυζαντινής Ιστορίας
  85. Μαργώνης Χρήστος, Πληροφορικός, Μετ. Φοιτητής Παν/μίου Θεσσαλίας / Τμήμα Πληροφορικής και Υπολογιστικής Βιοϊατρικής
  86. Μαρκαντώνης Χρίστος, Δάσκαλος, PhD, MEd, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  87. Μαρκατάτος Γιώργος, Δάσκαλος, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Α΄/θμιας Εκπ/σης Ηρακλείου, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  88. Μαστρογιάννης Αλέξιος, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  89. Μαστρογιάννης Ιάκωβος, Φυσικής Αγωγής
  90. Ματσιώρη Άννα, Οικονομολόγος
  91. Μαυροματίδου Σταυρούλα, Φιλόλογος, Μετ. ICT in Education
  92. Μητροπούλου Ελένη, Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής, ΜΔΕ Σχολικής Ψυχολογίας, ΜΔΕ Εκπαιδευτικής Ηγεσίας και Πολιτικής
  93. Μιχάλη, Μαρία, Φιλόλογος, Μετ. Συνεχιζόμενη Εκπαίδευση Ενηλίκων, 2ο Πτυχίο Γλωσσολογίας
  94. Μουλά Ευαγγελία, Υπεύθυνη Σχολ. Δραστηριοτήτων Β/θμιας Εκπ/σης, Δωδεκανήσου, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  95. Μουρατίδης Αντώνιος, Λέκτορας Τμήμα Γεωλογίας, ΑΠΘ
  96. Μπαϊράμης Δημήτρης, Φιλόλογος – Ιστορικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  97. Μπάμπουρα Άννα, Νηπιαγωγός, Μετ. Ψηφιακές Τεχνολογίες στην Εκπαίδευση
  98. Μπαντούνας Άγγελος, Δάσκαλος, MEd
  99. Μπαφίτη Άννα, Κοινωνιολόγος, Υπεύθυνη Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων, Μετ. Σχολική Παιδαγωγική και Νέες Τεχνολογίες
  100. Μπενάκη Σωτηρία, Φιλόλογος, MEd, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  101. Μποτσάκης Δημήτριος, Σχολικός Σύμβουλος Φυσικών Επιστημών, Δρ., Φυσικός
  102. Μπούτσκου Λεμονιά, Μαθηματικός, Mετ. Εφαρμοσμένη Σατιστική, Μετ. Διοίκηση Εκπαίδευσης, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  103. Μπράτιτσης Θαρρενός, Επίκουρος Καθηγητής Πανεπιστημίου Δυτ. Μακεδονίας, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  104. Μυλωνάς Δημήτριος, Δρ Οικονομικών Επιστημών, Νομικός, Σχολικός Σύμβουλος Οικονομολόγων
  105. Νείλα Ιωάννα, Βιολόγος PhD Ecology
  106. Ξυλά Ελένη, Φιλόλογος, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  107. Οικονόμου Κωνσταντίνος, Φιλόλογος
  108. Ορφανάκης Βασίλειος, Πληροφορικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  109. Παλάζη Χρυσάνθη, Φιλόλογος, Δρ. Παιδαγωγικής, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  110. Παλάσκα Μαρία, Φιλόλογος, D.E.A. Λογοτεχνίας, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  111. Πάνου Γεωργία, Δασκάλα, Μετ. αξιοποίηση ΤΠΕ στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  112. Παναγιωτοπούλου Παναγιώτα, Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  113. Πάνου Γεωργία, Δασκάλα, Μετ. αξιοποίηση ΤΠΕ στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  114. Πανταζή Αφροδίτη, Σχολική Σύμβουλος Μαθηματικών, Phd Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ του ΕΜΠ, Μετ. στις Επιστήμες της Αγωγής, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  115. Παντελέων Μιχαλίτσα, Νηπιαγωγός, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  116. Παπαδάκης Σταμάτιος, Πληροφορικός, Phd, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  117. Παπαδημητρίου Τάνια, Σχολική Σύμβουλος Γερμανικών
  118. Παπαδόπουλος Ισαάκ, Υπ. Διδάκτορας Εφαρμοσμένης Γλωσσολογίας & Διδασκαλίας της Δεύτερης/Ξένης γλώσσας, Α.Π.Θ.
  119. Παπαναστασάτου Σταματίνα, Πληροφορικός, MEd, MSc Information System Engineering
  120. Παπαντώνη Ηλιάνα, Νηπιαγωγός,
  121. Παπάς Αναστάσιος, Δάσκαλος – Θεολόγος, Μετ. Θεολογίας, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  122. Παπαχρήστου Μαρία, Φιλόλογος
  123. Παρασκευάς Απόστολος, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Δρ. και Μετ. Διδακτική Φυσικών Επιστημών και ΤΠΕ, Μετ. Εκπαίδευση Ενηλίκων, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  124. Πέτρου Αργυρούλα, Πλξροφορικός, Δρ. Παν. ΑΙΓΑΙΟΥ, Μ.Sc στην Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος & Υπολογιστικά συστήματα, M.Sc Πληροφορική & Διοίκηση
  125. Πέτρου κωνσταντίνος, Δάσκαλος, Μετ. ΕΑΠ, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  126. Πήλιουρας Παναγιώτης, Σχολικός Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  127. Πιερράτος Θεόδωρος, Φυσικός, PhD, Υπ. ΕΚΦΕ Ευόσμου
  128. Πλατάρος Ιωάννης, Μαθηματικός – Οικονομολόγος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  129. Πολύζος Νικόλαος, Δάσκαλος, MEd
  130. Ποστουρλή Αικατερίνη, Scientific Technical Project Manager in JRC EC
  131. Ραβασόπουλος Γεώργιος, Πληροφορικός, Ερευνητής, Υπ. Διδάκτορας Παν. Πατρών
  132. Ρες Ιωάννης, Δάσκαλος, Μετ., Εκπαιδευτής Ενηλίκων, Αξιολογητής ΕΟΠΠΕΠ, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  133. Ρώσσιου Ελένη, Πληροφορικός – Μαθηματικός, Pst.D-R, PhD, Med, MSc, BSc, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  134. Σαζακλή Ευαγγελία, Φιλόλογος, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  135. Σαλαβασίδης Πέτρος, Πληροφορικός, MSc, MA , Υποψ, Διδ. Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, Εκπαιδευτής Ενηλίκων
  136. Σαλονικίδης Ιωάννης, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  137. Σάλτας Βασίλειος, Μαθηματικός – Συγγραφέας, Δρ. Διδακτικής μαθηματικών, Επιστημονικός Συνεργάτης ΤΕΙ ΚΜ και ΑΣΠΑΙΤΕ
  138. Σαμαντά Αγγελική, Δασκάλα, Υπ. Δρ ΤΕΑΠΗ ΕΚΠΑ
  139. Σαριδάκη Άννα, Πληροφορικός, MSc
  140. Σιάτρας Αναστάσιος, Δρ. Επιστήμες της Αγωγής
  141. Σιμωτάς Κώστας, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  142. Σιομπότη Μαρία
  143. Σκορδιαλός Εμμανουήλ, Δάσκαλος Γενικής & Ειδικής Αγωγής, MEd στην Ειδική Αγωγή
  144. Σκουλίδης Νίκος, Φυσικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  145. Σπανός Δημήτριος, Πληροφορικός, Δρ. Αξιοποίηση των ΤΠΕ στη Διδακτική Πράξη
  146. Στασινάκης Παναγιώτης, Βιολόγος
  147. Σταυρόπουλος Βασίλειος, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  148. Σταυρόπουλος Γεώργιος, Δάσκαλος, MEd
  149. Σταυροπούλου Ελένη, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  150. Σταυρούλια Καλλιόπη-Ευαγγελία, Ερευνήτρια
  151. Στεφανίδης Χαράλαμπος, Δάσκαλος, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  152. Στιβακτάκη Μαρία, Δασκάλα
  153. Σωτηρίου Σοφία, Φυσικός, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  154. Ταμίσογλου Χρύσα, Δασκάλα – Φιλόλογος, Δρ. Διδακτική Ιστορίας, Μετ. Διοίκηση Εκπαιδευσης, Συντονίστρια Εκπαίδευσης Εξωτερικού
  155. Τζελέπη Σοφία, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  156. Tζήμας Δημήτριος, Πληροφορικός, Μετ. Πληροφορικής, Συνεργάτης ΑΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας -Τμήμα Πληροφορικής,
  157. Tζιφόπουλος Μενέλαος, Ερευνητής Κοινωνικών Επιστημών, Δρ Παιδαγωγικής
  158. Τολανούδης Μιχαήλ, Χημικός, Μ.Εd., Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  159. Τούλιου Ευτυχία, Δασκάλα, Μετ. Φοιτ. Προηγμένα Συστήματα Υπολογιστών και Επικοινωνιών
  160. Τριανταφύλλου Τριαντάφυλλος, Μαθηματικός
  161. Τριανταφύλλου Χρήστος, Πληροφορικός, MSc Πληροφοριακά Συστήματα, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  162. Τρούκη Παρασκευή, Φιλόλογος, Δρ. Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας (ΙΕΠ), Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  163. Τσιγγίδου Σουλτάνα, Νηπιαγωγός, MEd, Επιμορφώτρια ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  164. Τσικαλάς Κωνσταντίνος, Φυσικός Ρ/Η, MSc Ηλεκτρονικής  Φυσικής  – Ραδιοηλεκτρολογίας (ΑΠΘ) & MΕd Σπουδές στην Εκπαίδευση – Διοίκηση Εκπαιδευτικών Μονάδων (ΕΑΠ), Διευθυντής Δημοσίου Ι.Ε.Κ. Πυλαίας Χορτιάτη
  165. Τσιπλακίδης Ιάκωβος, Αγγλικής Γλώσσας, Δρ. Παιδαγωγικών, MEd
  166. Τύμπα Ευαγγελία, Σχολική Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  167. Φακούδης Ευάγγελος, Μαθηματικός, Επιμορφωτής ΤΠΕ Β΄ επιπέδου
  168. Φατσέα Αδαμαντία, Σχολική Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής
  169. Φερεσίδη Καλλιόπη, Φιλόλογος, ΜΔΕ Εκπαιδευτική Αξιολόγηση, Υπ. Διδάκτωρ Φιλολογίας ΕΚΠΑ
  170. Φραγκούλης Ιωσήφ, Επίκουρος Καθηγητής ΑΣΠΑΙΤΕ, Σύμβουλος Ε.Α.Π.
  171. Φώκου Ιωάννα, Δασκάλα, Μετ. Μαθηματικά στην Εκπαίδευση
  172. Χεμπεκίδου Κατερίνα, Αγγλικής Γλώσσας, MEd in Educational Technology & TESO, Μετ. Διοίκηση Σχολικών Μονάδων